PVC HALLID

Kõik PVC hallid paigaldatakse tasapinnale.

PVC hallid vajavad paigalduseks tasapinda. ei ole vahet, kas on tegemist põllumaaga või asfaltplatsiga. Halli jalad saame paigaldada keemiliste ankrutega meie poolt valatud betoontaldadele kui ka vaiadega vastavalt maapinna tihedusele.

Kõik PVC hallid on demonteeritavad.

PVC halli kõik karkassi detailid on omavahel poltidega kokkukruvitavad. PVC kate koosneb 3 osast, mida on lihtne demonteerida.

PVC hall toodetakse materjalidest, mis on mõeldud kasutamiseks meie kliimas.

PVC halli kate kaaluga 900 g/m2 kaotab Euroopas oma tugevusest poole alles umbes 30 aastaga UV kiirguse mõjul, selle peal võib kõndida ning see on ka lihtsasti parandatav. PVC katet on lihtne paigaldada ja eemaldada, samas on ta vastupidav ka Lapimaal esinevatele lumekoormustele. PVC katte valmistamiseks kasutame ainult Saksa tehase selleks ettenähtud kangaid. PVC kate on korrosioonikindel ja kemikaalidega ei reageeri. Metallkarkass on valmistatud terasest, mis on värvitud või kuumtsingitud ning vastab kõigile ehituskonstruktsioonile EV poolt seatud nõuetele.

PVC hall on ajutine ehitis.

PVC hall ei vaja paigalduseks vundamenti ja on seega ajutine ehitis. Seda on lihtne  nii monteerida kui ka demonteerida. Meie väljastame PVC hallile ka projekti ning vajadusel saab sellele ka ehitusloa.

Otstarve.

PVC halle saab kasutada väga paljuks: laod, tootmisruumid, tööstuspinnad, näitusepaviljonid, auto- ja põllumajandustehnika garaazid jne. PVC hallide eelis teiste hoonete ees on ikkagi soodne hind, võimalus ajutiseks hooneks ja varjualuseks, millel pole vajalik ehitusluba ning võimalus PVC hallid demonteerida edasimüügiks või paigalduseks mõnes muus kohas.